SELL studentu spēles šogad notiek Rīgā

SELL (Suomi, Eesti, Latvija, Lietuva) studentu spēles šogad no 19. līdz 21. maijam notiek Rīgā. Sacensībās norisināsies 15 dažādos sporta veidos – vieglatlētikā, basketbolā, regbijā 7, florbolā, mini futbolā, volejbolā, pludmales volejbolā, peldēšanā, spēka trīscīņā, galda tenisā, džudo, badmintonā, orientēšanās sportā, brīvajā un grieķu-romiešu cīņās, kā arī svarcelšanā. XXXIII SELL studentu spēles ar savu klātbūtni pagodinās arī dažādi Eiropas Universitāšu sporta apvienības un Starptautiskās studentu sporta federācijas pārstāvji.

Go to Source